Taklampa toleware
2017-12-02
505550
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1950/60-tal, för 3 ljus, förgylld mässing, sk. toleware, höjd 41 cm, ellektrifierad