Oljemålning
2017-12-02
505529
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Läsande kvinna, olja på duk, ca 24x22 cm