Skål med lock i silver
2017-12-02
505426
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅL, med lock, silver, 1900-tal, Tyskland, svenska importstämplar, diameter ca 20 cm, vikt ca 710 g
Slitage