Skedar silver 1900-tal
2017-12-02
505416
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KAFFESKEDAR, BORDSSKEDAR, BORDSGAFFLAR, SOCKERTÅNG, MOCCASKEDAR, silver, 1900-tal, vikt ca 860 g
Slitage, delvis med gravyr