Silverdosa och skrin
2017-12-02
505350
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DOSA, silver, Stockholm 1843, vikt ca 33 g, SKRIN, försilvrat tenn, Kayser, Österrike, jugend tidigt 1900-tal, längd 16 cm, med nyckel
Slitage