Fotogenlampa 1800-tal
2017-12-01
505261
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, majolika, glas med slipad stiliserad dekor, höjd ca 52 cm