Supkoppar silver
2017-12-01
505214
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SUPKOPPAR, 2 st, silver, stämplade Erik Burman Stockholm 1818 samt Johan Fredrik Masman Stockholm 1826, invändigt förgyllda, höjd ca 5 cm
En med monogram andra med mindre bucklor