Saltskedar silver
2017-12-01
505201
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SALTSKEDAR, 24 st, silver, 1800-tal, mestadels Sverige, längd ca 11 cm, vikt ca 172 g
Slitage