K G Nilson blandteknik
2017-12-01
505162
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
K G NILSON (född 1942): "Liberator" signerad K G 68 samt daterad tergo, blandteknik, ca 15 x 21 cm