Lennart Rodhe litografi
2017-12-01
505150
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rohde 1998, 115/120, färglitografi, 54x45 cm