Halsband strassdekor
2017-12-02
505148
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HALSBAND, STRASSDEKOR 2 dlr, 1900-talets första hälft, halsband med infälda skaraber
Slitage