Lennart Rodhe litografi
2017-12-01
505145
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rohde 1998, 93/150, färglitografi, 51x43 cm