Fernandez Arman litografi
2017-12-01
505122
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Figurkomposition med fioler, signerad Arman, 93/200, färglitografi, 45x40 cm