Mugg sterlingsilver London 1731
2017-12-01
505097
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MUGG på fot, sterlingsilver, stämplad London 1731, höjd 6 cm, vikt 79 g
Mindre bucklor