Kaffe/teskedar silver
2017-12-01
505069
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KAFFESKEDAR, 19 st, TESKEDAR, 12 st, silver, olika modeller, 1800/1900-tal, vikt ca 450 g
Några med monogram och slitage