Italiensk skola 1700-tal
2017-12-08
505038
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, italiensk skola, 1700-talets andra hälft, olja på duk, ca 50x59 cm