Takarmatur 1900-tal
2017-12-01
505025
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, art deco, stomme i stål, kupor i glas med försilvrad dekor, höjd 62, diameter ca 57 cm
Bruksslitage