Petter Thoen litografi
2017-12-01
505004
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): "OMG...", signerad Thoen, numrerad 8/30, färglitografi, ca 60x40 cm