Trolovningsscen oljemålning
2017-12-01
504982
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (1600-tal): Trolovningscen, olja på duk, ca 45x80 cm
Retuscher, dubblerad duk