His Masters Voice resegrammofon

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 800 SEK

RESEGRAMMOFON, His Masters Voice, England, 1900-talets första hälft, svart fodral, förkromade detaljer, lådans höjd ca 15, 28,5x 41,5 cm, inkl. 2 fodral med 30 skivor, Linguaphone (Franska)

Bruksslitage, ej funktionstestad

504932

2017-11-29