Ljuskrona rokokostil bronserad
2017-11-29
504911
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LJUSKRONA, trä, 1900-talets första hälft, rokokostil, 12 ljuspunkter, skuren dekor av akantus, bronserad, höjd ca 130 cm, diameter ca 80 cm
Slitage, spricka