Salongsinteriör oljemålning
2017-12-02
504902
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Salongsinteriör med spelande kvinnofigurer, olja på duk, ca 34x27 cm
Färgbortfall