Hugo Zuhr oljemålning
2017-12-08
504887
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
HUGO ZUHR (1895-1971): Landskap, monogramsignerad, daterat a tergo1947, olja på duk, ca 27x46 cm