Göran Folcker akvareller
2017-11-29
504826
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GÖRAN FOLCKER (1920-2000): (2) "Gul Bryter" och "Uppställning", akvareller, signerade och daterade 58, ca 28x40 cm
Oramade