Allmoge svepask
2017-11-29
504806
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVEPASK, Norge, 1800-tal, vitmålad med polykrom dekor av blommor, höjd ca 17, längd 27 cm
Bruksslitage