Lia De Fontenelle oljemålning
2017-11-29
504785
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LIA DE FONTENELLE (1949): Komposition, signerad Lia De Fontenelle, olja på duk 81x100 cm
Oramad