Anders Altzar
2017-12-02
504747
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS ALTZAR (1886-1939): Insjövik, signerad och daterad -14, olja på duk, ca 29x42 cm