Bordsarmatur
2017-11-29
504700
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSARMATUR, porslin samt mässing, 1900-talets första hälft, höjd inkl. skärm ca 86 cm
Smärre bruksslitage