Figurin Thailand 1800-tal
2017-11-29
504655
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
FIGURIN, förgyllt brons, Thailand, 1800-tal, stående Buddha, höjd ca 65 cm
Skada på huvudbeklädnaden (mindre bit saknas)