Sven Erixson litografi
2017-11-29
504644
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): ´´Akvariet´´, signerad Sven Erixon, 75/360, färglitografi, ca 40x69 cm