Bertil Wahlberg oljemålning
2017-11-28
504624
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Fiskförsäljare, olja på pannå 120x60 cm, signerad