Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LELÅNGS MÖBELFABRIK, skrivbord, 1950/60-tal, fanérat i ek, nyckelbussningar i mässing, höjd ca 73, 136x80 cm
Nyckel saknas, ytskador, fläckar
504602
2017-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här