Angelica Wiik färglitografi
2017-11-28
504591
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Karusell", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, EA-upplaga, ca 58,5x43 cm
Oramad