Axel Sjöberg akvarell
2017-11-28
504540
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AXEL SJÖBERG (1866-1950): ´´Fredrikshäll´´, signerad och daterad Axel Sjöberg -1915, akvarell, ca 36x53 cm