Minna Bittner oljemålning
2017-11-30
504536
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MINNA BITTNER (1876-1965): Räv, signerad och daterad M Bittner 1946, olja på duk, ca 41x24 cm