Barbro Nilsson, "Vingåkra", draperi
2017-11-30
504515
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
BARBRO NILSSON, "Vingåkra", draperi, gobelängteknik, formgivet på 1940-talet, 225 x 137 cm, slitage, fläckar
Fläckar, slitage