Pia Ingelse
2017-11-29
504510
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PIA INGELSE (född 1967): Nefertiti, signerad och numrerad Pia Ingelse 12/25, digital print, ca 70x78 cm