Anders Zorn Självporträtt
2017-11-28
504491
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ANDERS ZORN (1860-1920): Självporträtt, 1904, osignerad, etsning, ca 17,5x12,5,
Asplund 180, H&H 119, ZG 180, ur Die Graphischen Künste 1905
Gulnader, smärre kantrevor