Bordslampor Bergboms
2017-12-14
504442
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BERGBOMS, bordslampor, 1 par, 1900-talets andra hälft, lergods, förgyllda, etikettmärkta, total höjd inkl sockel ca 43 cm