Väggarmaturer design Hans-Agne Jakobsson
2017-11-28
504430
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HANS-AGNE JAKOBSSON, väggarmaturer, Markaryd, 1900-talets andra hälft, vitlackerade, etikettmärkta, höjd ca 21 cm
Bruksslitage, smärre ytskador, en reflektor saknas