Brosch silver diamanter
2017-11-29
504412
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
BROSCH, silver, delvis förgylld, diamanter med rosenslipning och bakomliggande foliering, 1800-talets första hälft, längd ca 29 mm