Henry Reynolds Steer akvarell
2017-11-28
504410
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HENRY REYNOLDS STEER (1858-1928): Fiskande män, akvarell, signerad och daterad 1881, 44x28 cm