Läkarskåp
2017-11-28
504310
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LÄKARSKÅP, 1900-talets första hälft, vitmålad metall, dubbla glasdörrar, 3 glashyllor, höjd ca 175 cm, bredd ca 92 cm, djup ca 44 cm
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Slitage, repor, patina