Landskap oljemålning
2017-11-28
504279
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): Landskap med figur, signerad och daterad J Thomason 1901, olja på pannå, ca 17x36 cm