Karin Karlsson
2017-11-27
504218
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARIN KARLSSON (1897-1979): Blomsteräng, signerad, signerad och daterad 1957, olja på pannå, ca 23x30 cm