Oljemåling Hund
2017-11-27
504214
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (1800-tal): Hund, olja på papper, ca 29x24 cm