Förfadersporträtt
2017-11-27
504209
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ANFADERSPORTRÄTT, 1900-talets början, Kina, gouache på duk, motivyta, ca 177x126 cm
slitage