Per Forsell

Per Forsell
Per Forsell
Per Forsell
Per Forsell
Per Forsell
Per Forsell

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PER FORSELL (1898-1979): ´´Karin´´, signerad och daterad 1944, fotografi, ca 58x45 cm

Ytförändringar vid ansikte

504202

2017-11-27