Bojaner
2017-11-27
504195
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BOJANER, 3 st, 1800-tal, Kina, porslin, delvis med dekor av flodlandskap, höjd ca 11,5-16 cm
Nagg, tillverkningsdefekter