Golvlampa 1960-tal
2017-11-27
504190
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1960-tal, teak, tredelad fot, total höjd ca 147 cm
Skärmen med smärre slitage